Absolwenci PSM

Apel do Absolwentów!

Drodzy Absolwenci, interesują nas Wasze losy. Odpowiedzcie na nasz apel i podzielcie się z nami informacją o tym, czym się zajmujecie, gdzie pracujecie, czy muzyka Wam towarzyszy i jest obecna w Waszym życiu. Czekamy na każdą wiadomość, którą prosimy przesyłać na adres e-mailowy szkoły - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy Wam wielu sukcesów!

2017

Adamska Anna  - perkusja
Adamska Zuzanna  - gitara
Grabarz Sonia - skrzypce
Jarosz Michaela - wiolonczela
Kokocińska Daria - flet
Kopeć Aleksandra - perkusja
Marynowski Michał - puzon
Nieścior Stanisław - fortepian
Nogalski Arkadiusz - trąbka 
Przyjemski Jakub - klarnet
Smagała Anna Maria - flet
Stachowski Marcel - gitara
Telus Lorena - skrzypce
Trzciołek Tomasz - sakshorn
Wronka Norbert - fortepian

2016

Adamczewski Mateusz - fortepian
Anioła Arkadiusz - perkusja
Fogt Aleksander - puzon
Grzelak Marcelina - wiolonczela
Guralczyk Maciej - perkusja
Józefiak Izabela - klarnet
Juszczak Bartosz - klarnet
Juszczak Marcel - akordeon
Klamka Jakub - perkusja
Knieć Przemysław - skrzypce
Kościesza Natalia - fortepian
Lewandowska Agnieszka - gitara
Matyla Michał - puzon
Mech Julia - fortepian
Miziewicz Bartosz - akordeon
Piechota Maja - skrzypce
Sawicka Agnieszka - skrzypce
Szymańska Martyna - flet
Telus Tobiasz - fortepian
Woroniec Julia - saksofon

2015

Chudzik Adrian - fortepian
Dobreńczyk Jakub - fortepian
Dudziak Izabela - fortepian
Kałużna Klaudia - gitara
Kowalczyk Marcin - fortepian
Kreczetowski Jakub - akordeon
Kulus Kordian Stanisław - perkusja
Litorowicz Julia - flet
Łączny Tomasz - trąbka
Piotrowska Marta Anna - fortepian
Polański Ernest - akordeon
Rapta Justyna - skrzypce
Telus Zuzanna - saksofon
Wawrzyniak Zuzanna - saksofon
Wojciech Izabela - gitara

2014

Buchwald Martyna -skrzypce
Grodziski Sławomir - perkusja
Jarosz Joachim - fortepian
Kaczmarek Jeremi - wiolonczela
Klamka Weronika - wiolonczela
Knieć Małgorzata - fortepian
Kopaczyńska Noemi - flet
Leisner-Ciesielski Emanuel - klarnet
Maćkowiak Artur - perkusja
Mech Magdalena - skrzypce
Mika Marta - fortepian
Nikolin Wiktoria - skrzypce
Olejniczak Mariam - fortepian
Ratajewska Izabela - flet
Smagała Jakub - gitara
Smagała Weronika - skrzypce
Szalkowska Monika - skrzypce
Szymańska Aleksandra - gitara
Wierzbicka Natalia - wiolonczela
Zbik Magdalena - trąbka

2013

Buchwald Weronika - fortepian
Bucma Michał - perkusja
Bucma Mikołaj - trąbka
Filipowska Paulina - gitara
Gała Martyna - gitara
Grys Katarzyna - fortepian
Hauke Michał - perkusja
Jakubowska Oliwia - gitara
Jarosz Jeremi - fortepian
Kamińska Agata - gitara
Kazieczko Izabela - saksofon
Mandziuk Daniel - akordeon
Pawluk Paulina - gitara
Poźniak Szymon - fortepian
Rębisz Aldona - fortepian
Sobczuk Monika - fortepian
Sobczuk Piotr - gitara
Szalkowska Karolina - saksofon
Wawrzyniak Mikołaj - flet
Zając Paulina - flet

2012

Bielówka Anna - akordeon
Frankiewicz Kaja - skrzypce
Józefiak Mariola - flet
Klan Maria - fortepian
Kola Maria - flet
Matyla Paulina - saksofon
Mech Aleksandra - gitara
Oborski Kacper - gitara
Piwowar Paulina -fortepian
Sobczuk Krzysztof - fortepian
Stachowiak Monika - fortepian
Szczęsny Aleksandra - fortepian
Woźniak Karol - gitara

2011

Czechowska Klaudia - fortepian
Kazieczko Konrad - trąbka
Kochańska Julia - fortepian
Majer Ewa - gitara
Małkus Marianna - flet
Podkowski Jakub - saksofon
Przybylska Weronika - fortepian
Puchacz Szymon - gitara

2010

Dziaszyk Estera - flet
Grys Maciej - klarnet
Jurkowski Łukasz - perkusja
Jurkowski Robert - saksofon
Leśniak Anna Maria - fortepian
Łaskawiec Julia - skrzypce
Masłowska Sandra - flet
Maślak Hubert - gitara
Mikołajczak Mateusz - fortepian
Sierota Dominika - fortepian
Szymlet Agnieszka - skrzypce
Walner Katarzyna - fortepian

2009

Buszewicz Marta - fortepian
Herkt Klaudia - fortepian
Herkt Paulina - gitara
Jędrzejczak Izabela - gitara
Jóźwiak Marta - trąbka
Jóźwiak Patrycja - trąbka
Karolczyk Martyna - fortepian
Kochańska Joanna - fortepian
Kola Maria - fortepian
Kuźma Alicja - fortepian
Śliwińska Agata - perkusja
Wasyliszyn Alicja - fortepian
Wawrzyniak Julia - fortepian
Wojtera Przemysław - fortepian

2008

Adamczak Ewelina - flet
Bachowska Kamila - klarnet
Barć Wioleta - fortepian
Drgas Michał - trąbka
Gierlich Piotr - gitara
Grzybowska Laura - flet
Mikołajczak Paweł - skrzypce
Skupień Dominika - skrzypce
Stefaniak Marta - akordeon
Zaręba Paulina - fortepian

2007

Arciszewski Jacek - gitara
Dziubata Anna - fortepian
Dziubata Karolina - fortepian
Dziubata Natalia - flet
Gawor Łukasz - fortepian
Gąsiorek Szymon - perkusja
Gregorczyk Grażyna - skrzypce
Jankowska Aleksandra - fortepian
Kamińska Martyna - fortepian
Kiczka Maria - fortepian
Kocucha Natalia - fortepian
Lasyk Dorota - perkusja
Małkus Marianna - fortepian
Matyla Paulina - fortepian
Naskręt Patrycja - fortepian
Oliwa Filip - trąbka
Tomczak Piotr - fortepian
Wawrzyniak Martyna - flet
Wawrzyniak Szymon - perkusja
Wojciech Magdalena - saksofon

2006

Jarmołowicz Lidia - klarnet
Josefowicz Betina - skrzypce
Mikołajczak Michał - saksofon
Nowak Wojciech - fortepian
Pochanke Monika - fortepian
Postek Wiktor - fortepian
Stefaniak Jakub - klarnet
Suchora Konrad - fortepian
Sys Aleksandra - fortepian
Tyczyńska Monika - flet
Wojtowicz Łukasz - trąbka
Zalewski Łukasz - saksofon
Zasowska Katarzyna - gitara
Zbytniewski Michał - saksofon

2005

Drgas Jakub - trąbka
Dziubaty Paweł - saksofon
Florczak Tomasz - fortepian
Grys Karolina - skrzypce
Jankowiak Szymon - fortepian
Kupiec Maciej - fortepian
Leśniewski Mateusz - perkusja
Milkowski Kamil - fortepian
Piotrowicz Anna - fortepian
Rolla Anna - fortepian
Swat Aurelia - fortepian
Szawulak Bartłomiej - trąbka
Zajączkowski Bartosz - saksofon

2004

Artomski Mateusz - perkusja
Gbiorczyk Agnieszka - fortepian
Guzewicz Dobromir - flet
Janyszka Aleksandra - fortepian
Kocucha Monika - fortepian
Mielcarek Barbara - klarnet
Moder Roksana - skrzypce
Nowicka Agata - skrzypce
Olejnik Dagna - flet
Ograbek Marta - skrzypce
Różański Krzysztof - fortepian
Stefaniak Agata - fortepian
Stefaniak Małgorzata - klarnet
Stefaniak Paulina - fortepian
Szklarz Marcin - perkusja
Wawrzyniak Małgorzata - gitara

 2003

Borowiak Patrycja - fortepian
Dembicki Dominik - fortepian
Dunowski Łukasz - gitara
Gródecki Błażej - saksofon
Heinze Elżbieta - flet
Jung Justyna - fortepian
Kostańska Natalia - flet
Kusyk Sandra - fortepian
Olszewska Anna - skrzypce
Piwowar Adrian - saksofon
Rogalska Roksana - fortepian
Sawicka Karolina - fortepian
Stryjewska Katarzyna - fortepian
Swat Paweł - trąbka
Sys Piotr - gitara
Szawulak Barbara - skrzypce
Wypych Dawid - akordeon
Zaręba Damian - saksofon
Zaręba Mariusz - perkusja

2002

Budziszewska Sandra - skrzypce
Drgas Błażej - trąbka
Hilarski Łukasz - saksofon
Hryczyńska Wioleta - perkusja
Kamiński Radosław - perkusja
Kosińska Aleksandra - fortepian
Lewandowska Katarzyna - gitara
Michalak Joanna - fortepian
Skrzypczak Wiktoria - gitara
Suszyński Mateusz - klarnet
Szklarz Szymon - fortepian

2001

Frankiewicz Dagmara - fortepian
Nowak Marcin - fortepian
Ostrowska Marta - fortepian
Rynkiewicz Justyna - gitara

2000

Baczyński Tomasz - trąbka
Całek Agnieszka - fortepian
Całek Lidia - fortepian
Górska Małgorzata - fortepian
Hubert Joanna - fortepian
Janeba Roman - fortepian
Kaczmarek Justyna - flet
Krawczyk Błażej - akordeon
Lichnowska Agnieszka - fortepian
Lichnowska Anna - fortepian
Marciniak Katarzyna - fortepian
Mikuszewska Ewa - fortepian
Napieralska Liwia - fortepian
Przygoda Natalia - skrzypce
Sokołowski Jacek - fortepian
Stryjewska Joanna - fortepian
Wojcieszak Daria - fortepian
Wojda Iga - saksofon
Wojdak Paulina - fortepian

1999

Beta Bartosz - trąbka
Drobniak Barbara - fortepian
Gałka Szymon - klarnet
Jazgar Lidia - skrzypce
Józefowicz Anita - fortepian
Jung Joanna - fortepian
Kasperska Natalia - fortepian
Kąkalec Natalia - perkusja
Kowalski Grzegorz - akordeon
Krajewska Izabela - flet
Kubicz Dorota - fortepian
Mikuszewska Teresa - skrzypce
Smętek Małgorzata - flet
Stankiewicz Justyna - flet
Sys Piotr - klarnet
Szklarz Marcin - klarnet
Szklarz Rafał - saksofon
Wojciechowski Robert - akordeon
Wypych Dawid - fortepian
Zborowski Maciej - fortepian

1998

Bajon Anna - akordeon
Błaszyk Sebastian - perkusja
Borkowski Tomasz - klarnet
Chruszczewska Marta - fortepian
Hryczyńska Wioleta - fortepian
Poślednia Agnieszka - fortepian
Radomska Małgorzata - fortepian
Skrzypczak Wiktoria - fortepian
Sys Paweł - saksofon
Tchórzewska Agnieszka - fortepian
Wojcieszak Estera - fortepian
Wypych Paweł - skrzypce

1997

Jankowiak Marcin - fortepian
Kalisz Piotr - klarnet
Kaźmierczak Marta - akordeon
Kowal Anna - fortepian
Nowak Zuzanna - fortepian
Wawrzyniak Katarzyna - fortepian

1996

Fusiek Katarzyna - flet
Grys Jacek - trąbka
Hryczyńska Katarzyna - flet
Kasperska Monika - fortepian
Kopeć Ewa - fortepian
Kopeć Marta - fortepian
Kowal Michał - fortepian
Kuppe Monika - fortepian
Lewicki Kamil - fortepian
Mikuszewski Tomasz - skrzypce
Ostrowski Paweł - fortepian
Smektała Bartłomiej - perkusja
Sobecki Adrian - klarnet
Stanek Barbara - fortepian
Walczyńska Marta - flet
Wilk Marcin - fortepian
Wojnarowska Dorota - fortepian
Wojnarowska Katarzyna - fortepian
Wróblewska Adrianna - fortepian
Zielińska Iwona - skrzypce

1995

Czepczyńska Joanna - gitara
Grys Maria - skrzypce
Grzesiecka Agata - gitara
Kędziora Agnieszka - fortepian
Krawiec Elżbieta - fortepian
Makowski Szymon - gitara
Matysiak Jacek - klarnet
Mikuszewska Mirosława - fortepian
Panicz Marta - fortepian
Pryszczewska Anna - fortepian
Sokołowska Lidia - fortepian
Wiler Miłosz - trąbka
Żarczyński Maciej - fortepian

1994

Adamczak Magdalena - fortepian
Borowska Agnieszka - fortepian
Dziekański Marek - akordeon
Glińska Barbara - fortepian
Grochowczak Marcin - trąbka
Kaczmarek Małgorzata - fortepian
Kaminiarz Adrianna - fortepian
Kasperska Joanna - fortepian
Kokoszka Maciej - fortepian
Kurzacz Jarosław - fortepian
Majer Jarosław - gitara
Maćkowiak Barbara - wiolonczela
Napieralski Robert - fortepian
Pabierowski Daniel - klarnet
Sobczuk Marcin - fortepian
Sołtysiak Kinga - fortepian
Strzelczyk Aleksy - trąbka
Tomczak Kazimierz - fortepian
Walczak Rafał - saksofon
Żelichowska Magdalena - fortepian

1993

Całek Magdalena - fortepian
Gałka Stefania - fortepian
Gawełda Danuta - gitara
Janeczek Paweł - akordeon
Kaczmarski Marcin - saksofon
Maćkowiak Aneta - skrzypce
Michalewicz Jacek - akordeon
Mikuszewska Anna - fortepian
Mulkowska Małgorzata - akordeon
Nowak Daniel - fortepian
Olejniczak Dominik - akordeon
Rosa Agnieszka - fortepian
Rygusik Renata - fortepian

1992

Adamski Tomasz - fortepian
Banach Elżbieta - flet, gitara
Górny Roman - saksofon
Knieć Krzysztof - akordeon, fortepian
Kręc Karolina - fortepian
Małecka Julia - fortepian
Nowakowska Joanna - fortepian
Płończak Maciej - gitara
Romaniak Roman - klarnet
Sydorczyk Karolina - fortepian

1991

Adamska Aneta - fortepian
Alchimowicz Jacek - fortepian
Budzianowski Piotr - saksofon
Danielewicz Ewelina - fortepian
Janyszka Tomasz - fortepian
Kościelniak Tadeusz - fortepian
Łopusiewicz Joanna - fortepian
Małecka Joanna - fortepian
Matysiak Danuta - fortepian
Nowak Joanna - skrzypce
Sobczuk Anna - fortepian
Sokołowski Roman - fortepian
Szkurdź Sandra - gitara
Trybuchowska Eliana - fortepian
Walczak Rafał - gitara
Witkowska Monika - gitara
Zielonka Maciej - fortepian
Żarczyńska Małgorzata - fortepian

1990

Adamiak Agata - akordeon
Bojarska Anna - fortepian
Brzostowski Zdzisław - akordeon
Chromy Justyna - fortepian
Gałka Renata - fortepian
Jagodzik Maria - fortepian
Kaczmarski Marcin - klarnet
Kmieciak Lidia - gitara
Martyniuk Przemysław - gitara
Mincer Joanna - fortepian

1989

Chruszczewska Lidia - gitara
Kucharzyk Robert - klarnet
Kupczak Justyna - skrzypce
Małucka Agnieszka - fortepian
Matuszczak Ilona - gitara
Nieścior Eugeniusz - akordeon
Totoszko Mariusz - fortepian

1988

Gonera Izabela - fortepian
Kowal Stanisław - akordeon
Owczarek Adrianna - fortepian
Rygała Daniel - fortepian

1987

Bardziński Krzysztof - gitara

1986

Kokorniak Piotr - klarnet
Tomczak Beata - akordeon

1985

Fiebig Iwona - akordeon
Fogel Lucyna - fortepian
Gowdziak Rafał - fortepian
Karbowska Izabela - fortepian
Sobecka Alina - fortepian

1984

Kaźmierska Mariola - fortepian
Nachaj Bernadeta - fortepian

1983

Bilicka Barbara - akordeon
Dowhań Katarzyna - fortepian
Iwanowska Anna - fortepian
Lewandowska Małgorzata - fortepian
Mocek Edyta - fortepian
Muszkieta Anna - fortepian
Stępczak Małgorzata - fortepian
Sztewerzand Rafał - perkusja

1982

Bruchal Krzysztof - fortepian
Leszczyk Paweł - akordeon
Lichnowska Beata - fortepian
Łakiewicz Lidia - fortepian
Muszkieta Paweł - flet
Piechota Elżbieta - fortepian

1981

Jarosz Paweł - trąbka
Lewicka Hanna - fortepian
Mosiek Renata - fortepian
Nachaj Elżbieta - fortepian
Pawłusik Leszek - fortepian
Wawszkiewicz Bogusław - altówka
Żegalska Jolanta - fortepian

1980

Dzięcielewska Małgorzata - fortepian
Gorczak Regina - akordeon
Grodzka Barbara - fortepian
Hartman Ewa - waltornia
Kołodyński Dariusz - trąbka
Kołodyński Leszek - klarnet
Mosiek Renata - akordeon
Piechota Krzysztof - fortepian
Szablowska Małgorzata - fortepian
Szablowska Mirosława - fortepian
Żegalska Danuta - fortepian