Terminarz

TERMINARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2018 / 2019

 

dzień godz. wydarzenie
WRZESIEŃ
1,2 IX   Warsztaty muzyczne w Osiecznej
2 IX   Koncert "Symfonia Pokoju" - Kościół Trójcy Św. w Osiecznej (orkiestra szkolna)
3 IX
10.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
3 IX 15.00 Rozpoczęcie roku szkolnego
14 IX 10.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
14-16 IX   Królewski Festiwal Muzyki
23 IX   Lubuskie Święto Pieśni - Sława (występ zespołu trąbkowego)
PAŹDZIERNIK  
1 X 17.00 Zebranie wyborcze Rady Rodziców
4 X   Narada dyrektorów - Poznań
6 X  16.00 Koncert dla Seniorów
11 X 18.00 Zebranie wyborcze Samorządu Uczniowskiego
12 X 18.45 Zebranie z rodzicami - klasa p. Anny Wojtowicz
14 X
 18.00 Dzień Papieski - koncert - Siciny (A. Muszkieta-Sierota)
19 X 16.30 Wyjazd do Filharmonii Zielonogórskiej (skrzypkowie i wiolonczeliści)
20-21 X   Warsztaty harfowe - Poznań
21 X   Wyjazd do Filharmonii Wrocławskiej (perkusiści)
23 X   Szkolenie dyrektorów - Poznań
25 X 17.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
31 X 16.30 Bal Wszystkich Świętych - Sława (perkusiści, fleciści)
LISTOPAD
 2 XI   Dzień wolny od zajęć
4 XI  15.00 Uroczystość patriotyczna w Lginiu - Koncert uczniów i nauczycieli - sala wiejska
4 XI 18.30 Msza Myśliwska - Fara Wschowa (Zespół rogów myśliwskich)
7 XI  15.30 Warsztaty perkusyjne - p. Andrzej Waloszczyk
8 XI  16.00 Uroczystość patriotyczna w Jędrzychowicach - koncert uczniów
8 XI 19.00 Przesłuchanie flecistów przed konkursem
10 XI   Odpracowujemy dzień 23 X (kształcenie słuchu) i zajęcia z września
11 XI 11.00 Msza Św. i koncert - Szlichtyngowa
13 XI 18.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
17 XI   Warsztaty rytmiczne - Poznań (D. Jarczyńska)
21 XI 18.30 Zebranie z rodzicami
24 XI 9-13 "Metoda świadomego czytania nut i myślenia muzycznego" - warsztaty
28 XI   Msza Myśliwska - Tarnów Jezierny (Zespół rogów myśliwskich)
29 XI 10.00 Szkolenie RODO
29 XI 17.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
GRUDZIEŃ
1 XII   Konkurs instrumentów dętych - Poznań (A. Urbaniak, J. Konieczna, W. Kłosowska,
M. Płóciniak)
6-7 XII   Przesłuchania CEA - fortepian - Gubin (M. Mały)
8 XII 15.00 Koncert kolęd w bibliotece
10 XII   Przesłuchania CEA - trąbka - Słubice (T. Wypych)
11 XII   Przesłuchania CEA - klarnet, saksofon, flet - Słubice (M. Leisner-Ciesielski,
J. Konieczna, M. Król)
13 XII   Przesłuchania półroczne - perkusja (p. W. Kowalczyk)
14 XII 15.30 Warsztaty muzyczne - muzyka myśliwska prowadzenie p. Mieczysław Leśniczak
17 XII   Przesłuchania półroczne - gitara (p. R. Ratajczak)
17 XII 16.00 Warsztaty gitarowe - prowadzenie B. Brzonkalik
18 XII   Przesłuchania półroczne - fortepian (p. A. Muszkieta-Sierota, p. M. Sadowska)
19 XII   Przesłuchania półroczne - harfa, saksofon, trąbka (p. E. Biedrzycka, p. A. Erenfeld, p. N. Hańczyk)
20 XII   Przesłuchania półroczne - wiolonczela, skrzypce (p. J. Czaja, p. B. Zacharzewska, p. A. Majdanik)
20 XII 16.30 Popis uczniów klasy fortepianu, saksofonu i klarnetu - p. M. Sadowska,
p. P. Majdanik
21 XII   Przesłuchania półroczne - flet, klarnet, saksofon (p. A. Wojtowicz, p. P. Majdanik)
23-31 XII   Zimowa przerwa świąteczna
STYCZEŃ  
4 I 10.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
4 I 17.00 Popis uczniów klasy trąbki - p. A. Erenfeld
6 I 15.00 Koncert kolęd - Lgiń
8 I 17.00 Popis uczniów klasy perkusji - p. W. Kowalczyk
9 I   Popis uczniów klasy saksofonu i fortepianu dodatkowego - p. E. Biedrzycka,
p. A. Nowak
9 I   Popis uczniów klasy harfy - p. N. Hańczyk
10 I   Popis uczniów klasy fletu i fortepianu - p. A. Wojtowicz i p. A. Muszkieta-Sierota
12, 13 I   Lubben, Luckau - Koncert Noworoczny (orkiestra szkolna)
14 - 27 I   Ferie zimowe
LUTY
 4 II   Warsztaty metodyczne flet, klarnet - Krosno Odrzańskie (J. Makarowski,
A. Wojtowicz, P. Majdanik)
14 II 11.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
 19 II 11.00  "Czytelnik roku 2018" Biblioteka Szlichtyngowa - koncert uczniów i nauczycieli
25 II   Warsztaty perkusyjne - Konin (W. Kowalczyk)
MARZEC
7 III   Warsztaty "Nowoczesne metody edukacji muzycznej" - Poznań (D. Jarczyńska)
8 III 14.00 Koncert w Hospicjum
8 III   Warsztaty gitarowe - Krosno Odrz. (R. Ratajczak, T. Szymański)
9 III   Żarskie Spotkania Smyczkowe (J. Makarowska)
13 III   Zebranie u Wizytatora
15 III 11.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
16 III 12.00 Debiuty Młodych Smyczkowców i Harfistów - Zielona Góra (W. Motor, K. Cholewa)
 19 III 16.30 Testy CEA (kl. VI/6 i IV/4)
 25 III   Przesłuchania techniczne - saksofon
28 III   Warsztaty perkusyjne - Gostyń (W. Kowalczyk)
KWIECIEŃ
6 IV   Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych - Osieczna (A. Urbaniak, A. Kopeć, Ł. Sierota, J. Konieczna, M. Płóciniak,
K. Aleksandrowicz)
11 IV 11.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
11 IV   Przesłuchania techniczne - flet, klarnet, saksofon
 16 IV   Popis uczniów klasy fletu
24 IV   Warsztaty gitarowe - Wschowa
18-23 IV    Ferie wiosenne
30 IV   Ogólnopolski konkurs "Talenty Skrzypcowe" - Poznań (J. Makarowska)
MAJ
 2 V    Dzień wolny od zajęć 
7 V  15.30 Przesłuchania techniczne - skrzypce
7 V  18.00 Przesłuchania przed konkursami w Gorzowie Wlkp. i Włoszakowicach
8 V 18.00 Msza Św. i koncert utworów Moniuszki z okazji 200 rocznicy urodzin - Kościół Farny - Wschowa
11 V   Hurra Gitara (T. Szymański) - Świebodzin
15 V   Międzyregionalny Konkurs Fletowy - Gorzów Wlkp. (W. Kłosowska, J. Konieczna)
 18 V   X Konkurs Polonezów - Włoszakowice (M. Kosińska, A. Urbaniak)
20, 21, 22 V   DNI OTWARTE SZKOŁY
20 V 17.00 Popis klasy saksofonu i fortepianu dodatkowego
21 V 9.30,10.30 Koncerty dla przedszkoli
22 V 18.00 Koncert uczniów Szkoły Muzycznej z Głogowa
27 V  18.00 Popis klasy saksofonu i fortepianu dodatkowego
30 V  16.00 Szkolny Konkurs Skrzypcowy "Tańczące smyczki"
30 V 19.20 Spotkanie z rodzicami - p. D. Jarczyńska
31 V 9.00 Olimpiada Radości w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym - koncert zespołu perkusistów
31 V   EGZAMIN WSTĘPNY
31 V  18.00 Festiwal gitary
CZERWIEC
3 VI 17.00 Vivat Moniuszko - koncert w Bibliotece miejskiej towarzyszący wystawie poświęconej Moniuszce
4 VI 18.00 "Szkolny konkurs wiedzy o Moniuszce" - przygotowanie p. D. Jarczyńska
 6 VI 10.00
Koncert z okazji Dnia Dziecka w Domu Pomocy Społecznej dla dzieci niepełnosprawnych Sióstr Elżbietanek
6 VI 16.00 Szkolny konkurs "Moniuszko instrumentalnie"
7 VI   Egzaminy promocyjne i końcowe - flet, perkusja
7-9 VI   Igrzyska skrzypcowe - Zbąszyń (J. Makarowska, A. Prałat)
9 VI 18.00 "Wesele Figara" - Opera Poznańska
10 VI   Egzaminy promocyjne i końcowe - gitara, harfa, fortepian dodatkowy
11 VI   Egzaminy promocyjne i końcowe - skrzypce, wiolonczela
12 VI   Egzaminy promocyjne i końcowe - saksofon, klarnet, trąbka
13 VI   Wiosenne Spotkania Szkół - Zbąszyń
14 VI   Egzaminy promocyjne i końcowe - fortepian
17 VI 11.00 Rada klasyfikacyjna
17 VI  17.00 Estrada Absolwentów
18 VI   Pokazowa lekcja rytmiki dla rodziców
18 VI 19.00 Rada podsumowująca
19 VI 15.00 Zakończenie roku szkolnego
20 VI - 31 VIII   Ferie letnie

 

TERMINARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2019/2020

 

dzień godz. wydarzenie
WRZESIEŃ
1,2 IX   Warsztaty muzyczne we Wschowie
PAŹDZIERNIK
4 - 6 X   Merzig
24 - 27 X   Symfonia Pokoju - Wilno