Terminarz

TERMINARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2018 / 2019

 

dzień godz. wydarzenie
WRZESIEŃ
1,2 IX   Warsztaty muzyczne w Osiecznej
2 IX   Koncert "Symfonia Pokoju" - Kościół Trójcy Św. w Osiecznej (orkiestra szkolna)
3 IX
10.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
3 IX 15.00 Rozpoczęcie roku szkolnego
14 IX 10.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
14-16 IX   Królewski Festiwal Muzyki
23 IX   Lubuskie Święto Pieśni - Sława (występ zespołu trąbkowego)
PAŹDZIERNIK  
1 X 17.00 Zebranie wyborcze Rady Rodziców
4 X   Narada dyrektorów - Poznań
6 X  16.00 Koncert dla Seniorów
11 X 18.00 Zebranie wyborcze Samorządu Uczniowskiego
12 X 18.45 Zebranie z rodzicami - klasa p. Anny Wojtowicz
14 X
 18.00 Dzień Papieski - koncert - Siciny (A. Muszkieta-Sierota)
19 X 16.30 Wyjazd do Filharmonii Zielonogórskiej (skrzypkowie i wiolonczeliści)
20-21 X   Warsztaty harfowe - Poznań
21 X   Wyjazd do Filharmonii Wrocławskiej (perkusiści)
23 X   Szkolenie dyrektorów - Poznań
25 X 17.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
31 X 16.30 Bal Wszystkich Świętych - Sława (perkusiści, fleciści)
LISTOPAD
 2 XI   Dzień wolny od zajęć
4 XI  15.00 Uroczystość patriotyczna w Lginiu - Koncert uczniów i nauczycieli - sala wiejska
4 XI 18.30 Msza Myśliwska - Fara Wschowa (Zespół rogów myśliwskich)
7 XI  15.30 Warsztaty perkusyjne - p. Andrzej Waloszczyk
8 XI  16.00 Uroczystość patriotyczna w Jędrzychowicach - koncert uczniów
8 XI 19.00 Przesłuchanie flecistów przed konkursem
10 XI   Odpracowujemy dzień 23 X (kształcenie słuchu) i zajęcia z września
11 XI 11.00 Msza Św. i koncert - Szlichtyngowa
13 XI 18.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
17 XI   Warsztaty rytmiczne - Poznań (D. Jarczyńska)
21 XI 18.30 Zebranie z rodzicami
24 XI 9-13 "Metoda świadomego czytania nut i myślenia muzycznego" - warsztaty
28 XI   Msza Myśliwska - Tarnów Jezierny (Zespół rogów myśliwskich)
29 XI 10.00 Szkolenie RODO
29 XI 17.00 Przesłuchania CEA - etap szkolny
 
   
GRUDZIEŃ
1 XII   Konkurs instrumentów dętych - Poznań (A. Urbaniak, J. Konieczna, W. Kłosowska,
M. Płóciniak)
3-4 XII   Przesłuchania CEA - skrzypce - Zielona Góra (M. Chudzińska)
6-7 XII   Przesłuchania CEA - fortepian - Gubin (M. Mały)
8 XII 15.00 Koncert kolęd w bibliotece
10 XII   Przesłuchania CEA - trąbka - Słubice (T. Wypych)
11 XII   Przesłuchania CEA - klarnet, saksofon, flet - Słubice (M. Leisner-Ciesielski,
J. Konieczna, M. Król)
13 XII   Przesłuchania półroczne - perkusja (p. W. Kowalczyk)
14 XII 15.30 Warsztaty muzyczne - muzyka myśliwska prowadzenie p. Mieczysław Leśniczak
17 XII   Przesłuchania półroczne - gitara (p. R. Ratajczak)
17 XII 16.00 Warsztaty gitarowe - prowadzenie B. Brzonkalik
18 XII   Przesłuchania półroczne - fortepian (p. A. Muszkieta-Sierota, p. M. Sadowska)
19 XII   Przesłuchania półroczne - harfa, saksofon, trąbka (p. E. Biedrzycka, p. A. Erenfeld, p. N. Hańczyk)
20 XII   Przesłuchania półroczne - wiolonczela, skrzypce (p. J. Czaja, p. B. Zacharzewska, p. A. Majdanik)
20 XII 16.30 Popis uczniów klasy fortepianu, saksofonu i klarnetu - p. M. Sadowska,
p. P. Majdanik
21 XII   Przesłuchania półroczne - flet, klarnet, saksofon (p. A. Wojtowicz, p. P. Majdanik)
23-31 XII   Zimowa przerwa świąteczna
STYCZEŃ  
4 I 10.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
4 I 17.00 Popis uczniów klasy trąbki - p. A. Erenfeld
6 I 15.00 Koncert kolęd - Lgiń
8 I 17.00 Popis uczniów klasy perkusji - p. W. Kowalczyk
9 I   Popis uczniów klasy saksofonu i fortepianu dodatkowego - p. E. Biedrzycka,
p. A. Nowak
9 I   Popis uczniów klasy harfy - p. N. Hańczyk
10 I   Popis uczniów klasy fletu i fortepianu - p. A. Wojtowicz i p. A. Muszkieta-Sierota
12, 13 I   Lubben, Luckau - Koncert Noworoczny (orkiestra szkolna)
14 - 27 I   Ferie zimowe
LUTY
 4 II   Warsztaty metodyczne flet, klarnet - Krosno Odrzańskie (J. Makarowski,
A. Wojtowicz, P. Majdanik)
14 II 11.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
 19 II 11.00  "Czytelnik roku 2018" Biblioteka Szlichtyngowa - koncert uczniów i nauczycieli
25 II   Warsztaty perkusyjne - Konin (W. Kowalczyk)
MARZEC
8 III    Koncert w Hospicjum
8 III   Warsztaty gitarowe - Krosno Odrz. (R. Ratajczak, T. Szymański)
9 III   Żarskie Spotkania Smyczkowe (J.Makarowska)
16 III 12.00 Debiuty Młodych Smyczkowców i Harfistów - Zielona Góra (W. Motor)
 19 III    Testy CEA (kl. VI/6 i IV/4)
     
KWIECIEŃ
6 IV   Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych - Osieczna (A. Urbaniak, A. Kopeć, Ł. Sierota, J. Konieczna, M. Płóciniak,
K. Aleksandrowicz)
     Warsztaty harfowe - p. Malwina Lipiec Rozmysłowicz
18-23 IV     Ferie wiosenne
27 IV   Koncert w Luckau (orkiestra szkolna)
MAJ
 2 V    Dzień wolny od zajęć 
    Wiosenne Spotkania Szkół
11 V   Hurra Gitara (T. Szymański)
15 V   Międzyregionalny Konkurs Fletowy (W. Kłosowska, A. Urbaniak)
 17-19 V    X Konkurs Polonezów - Włoszakowice (M. Kosińska, A. Prałat, A. Urbaniak)
CZERWIEC
 5 VI   Koncert z okazji Dnia Dziecka w Domu Pomocy Społecznej dla dzieci niepełnosprawnych Sióstr Elżbietanek
21 VI   Zakończenie roku szkolnego
22 VI - 31 VIII   Ferie letnie